Nowa Ksiażka Agnieszki Zakrzewskiej. Zdradza, jak odkrywać tajemnice i sekrety!

2020-10-12 10:35 Marcin Łukasz
Agnieszka Zakrzewska
Autor: Marcin Łukasz Agnieszka Zakrzewska

Nowa książka o odkrywaniu sekretów i tajemnica. W Drawsku Pomorskim odbył się wieczór autorski z Agnieszką Zakrzewską

Jak pilotuje się samolot? Sprawdziliśmy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowa książka Agnieszki Zakrzewskiej - tytuł, fabuła

Po raz kolejny pisarka, autorka wielu książek Agnieszka Zakrzewska spotkała się z mieszkańcami Drawska Pomorskiego. Okazją do spotkania była nowa książka autorki - "Znam twoją Tajemnicę". W spotkaniu udział wzięli przyjaciele autorki, członkowie drawskiego stowarzyszenia MEANDER oraz wierni czytelnicy. Wieczór autorki poprowadziła Aleksandra Radecka.

Luksusowy apartament, najdroższe auta i garnitury szyte na miarę - oto życie Leo - człowieka, który ma wszystko. Jego życie przepełnione jest jednak nienawiścią, mroczną miłością i licznymi kłamstwami. Jakie sekrety skrywa?

O czym opowiada nowa książka Agnieszki Zakrzewskiej?

Agnieszka Zakrzewska zabiera nas w prawdziwy, emocjonalny rollercoaster, pełen wzlotów i upadków jednego człowieka. Główny bohater książki, Leo, pracuje jako profesjonalny uwodziciel kobiet. Swoje animozje do płci przeciwnej przekuwa więc w maszynę do zarabiania pieniędzy, a powstającą w ten sposób pustkę wypełnia przelotnym seksem bez zobowiązań. Okazuje się jednak, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a przeszłość Leo owiana jest dramatyczną historią utraconego dzieciństwa. Na jego drodze staje kolejna kobieta, Nadia, która ma mu o niej ponownie przypomnieć. 

Podczas spotkania z mieszkańcami autorka zdradziła, że pracuje nad kolejną książką. Tym razem będzie to książka, historyczna a inspiracją do jej napisania były rozmowy z przyjaciółmi z Drawska Pomorskiego.