Dworzec PKP wizualizacaj

i

Autor: UM Szczecinek

Kolejny przetarg na remont szczecineckiego dworca PKP

2023-01-31 7:32

To już czwarty przetarg ogłoszony przez miasto Szczecinek. Zabytkowy budynek dworca wymaga pilnych naprawa. Jak na razie nie udało się wyłonić wykonawcy tej inwestycji. Miasto nie rezygnuje jednak z remontu.

Warto przypomnieć ze poprzednie trzy przetargi na realizacje tego zadania zostały unieważnione. Powodem unieważnienie przetargów były zbyt wysokie kwoty jakich żądali ewentualni wykonawcy remontu. Miasto szczecinek na remont dworca zamierza przeznaczyć 16 milionów złotych. Natomiast kwoty jakich żądały firmy startujące w przetargach wahały się od 48 do 24 milionów złotych.

Teraz miasto szczecinek ogłasza kolejny przetarg. Firmy które chciały by podają się realizacja tej inwestycji maja czas na składanie ofert do 10 lutego.

Zakres prac będzie obejmował między innymi remont elewacji, remont i wymiana elementów zewnętrznych, schody granitowe, kraty, balustrady, wzmocnienie fundamentów, pogłębienie piwnic, docieplenie ścian zewnętrznych od strony wnętrza, przebudowa wnętrz z aranżacją nowych funkcji, wymiana, renowacja zabytkowej stolarki okiennej i drzwiowej. O tym czy uda się wyłonić wykonawce w tym przetargu, będziemy was informować na naszej stronie internetowej oraz na antenie radia ESKA

Lodowata kąpiel morsów pod Bydgoszczą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE