II Bieg Kobiet w Szczecinku

2020-02-24 11:44
II Bieg Kobiet w Szczecinku
Autor: Team Biegowy Szczecinek

To będzie aktywny Dzień Kobiet w naszym mieście. Impreza ta ma przede wszystkim na celu popularyzację ruchu na świeżym powietrzu jako ważnego elementu zdrowego trybu życia.

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet w naszym mieście odbędzie się impreza biegowa tylko dla pań. Jej organizatorem jest Team Biegowy Szczecinek. Organizatorom imprezy zależy przede wszystkim na promowaniu aktywności fizycznej wśród kobiet, a także umożliwieniu im sprawdzenia swoich sił i możliwości w rywalizacji sportowej. Podczas imprezy nie chodzi o bicie "życiówek" ale o fajne aktywne spędzenie czasu. Dlatego ta impreza skierowana jest przede wszystkim do amatorek biegania.

Rywalizacja będzie odbywać się na dystansie 5 km. Panie będą mogły wziąć udział w biegu bądź w marszu Nordic Walking. Trasa będzie prowadzić drogami o różnorodnej nawierzchni od utwardzonej po gruntową na terenie Parku Miejskiego w Szczecinku. A na trasie będą czekały na panie niespodzianki.

Organizatorzy nie wyznaczają górnego limitu wiekowego uczestniczek. Najmłodsze jednak muszą mieć ukończone 16 lat. Do tej pory swój udział w imprezie potwierdziło już ponad 200 kobiet z naszego regionu ale także z sąsiednich województw. Więcej szczegółów na temat tej sportowej imprezy znajdziecie na fanpage'u Teamu Biegowego Szczecinek.

II Bieg Kobiet w Szczecinku już 7. marca od godziny 11.00 na stadionie miejskim w Szczecinku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE