Finał WOŚP inny niż zazwyczaj. Wiemy, jak będzie wyglądał w Szczecinku!

2021-01-22 10:48 Paweł Zastawny
WOŚP serduszka
Autor: Justyna Świderska 29. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami

Niestety pandemia i związane z nią obostrzenia pokrzyżowały plany tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. W tym roku finał został przeniesiony na 31 styczna. Jak w tym roku będzie wyglądał finał w Szczecinku?

Wiemy już, że tego dnia na ulicach szczecinka pojawią się wolontariusze z puszkami. Nie będzie natomiast tradycyjnego koncertu w kinie Wolność.

Na pewno będą wolontariusze z identyfikatorami z puszkami jak zawsze chodzili po mieście. Oprócz tego już dziś można zanosić do różnych miejsc w Szczecinku pieniądze bądź jakieś dary można przekazać na Wośp, takich punktów do przekazania w Szczecinku jest osiem, wszystko jest dostępne na naszej stronie na Facebooku Biblioteka na Jeziornej prowadzi Kiermasz książkowe gdzie można pójść wybrać sobie książkę i wrzucić datek na Wośp” - mówi Sylwia Brambor Szefowa szczecineckiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Finał WOŚP inny niż zazwyczaj. Wiemy jak będzie wyglądał w Szczecinku!!

Cały czas w internecie prowadzone są licytacje. Gadżety na licytacje przekazują między innymi szczecineckie firmy, ale również osoby prywatne. Jeśli chcecie przekazać na licytacje jakiś gadżet czy też voucher to cały czas możecie to zrobić. Rzeczy na licytacje możecie przekazywać między innymi w budynku Sapiku na ulicy Kilińskiego 1

Koniec Agaty w Na dobre i na złe. Zerwie zaręczyny z gwałcicielem Maksem Begerem! Zawód miłosny wygna ją z Leśnej Góry