Diler w rękach policji. Miał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Zatrzymała go Szczecinecka Policja

2021-02-23 10:16
Narkotyki
Autor: KPP Szczecinek

Diler narkotyków zatrzymany w Szczecinku. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. mężczyzna miał przy sobie 13 gramów substancji zabronionych. Grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci otrzymali informacje o mężczyźnie, który miał się trudnić handlem narkotykami. W trakcie zatrzymania przy 33-letnim mieszkańcu szczecinka znaleziono substancje zabronione. Policjanci dokonali również przeszukania mieszkania, w którym mieszkał mężczyzna. Jak się okazało znaleźli w nim 130 gramów narkotyków.

Po przebadaniu substancji w policyjnym laboratorium okazało się ze jest to marihuana oraz amfetamina. Mężczyzna posiadał 100 gramów marihuany i 30 gramów amfetaminy.

Diler w rękach policji. Miał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Zatrzymała go Szczecinecka Policja

Policjanci w jego mieszkaniu zabezpieczyli również woreczki strunowe, które służyły do porcjowania narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany a teraz stanie przed sadem. Za posiadanie narkotyków grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Pierwsze krokusy na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Wkrótce będą ich tysiące!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE