Diler w rękach policji. Miał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Zatrzymała go Szczecinecka Policja

2021-02-23 10:16
Narkotyki
Autor: KPP Szczecinek

Diler narkotyków zatrzymany w Szczecinku. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. mężczyzna miał przy sobie 13 gramów substancji zabronionych. Grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci otrzymali informacje o mężczyźnie, który miał się trudnić handlem narkotykami. W trakcie zatrzymania przy 33-letnim mieszkańcu szczecinka znaleziono substancje zabronione. Policjanci dokonali również przeszukania mieszkania, w którym mieszkał mężczyzna. Jak się okazało znaleźli w nim 130 gramów narkotyków.

Po przebadaniu substancji w policyjnym laboratorium okazało się ze jest to marihuana oraz amfetamina. Mężczyzna posiadał 100 gramów marihuany i 30 gramów amfetaminy.

Diler w rękach policji. Miał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Zatrzymała go Szczecinecka Policja

Policjanci w jego mieszkaniu zabezpieczyli również woreczki strunowe, które służyły do porcjowania narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany a teraz stanie przed sadem. Za posiadanie narkotyków grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Pierwsze krokusy na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Wkrótce będą ich tysiące!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE