Zbiórka żywności po świętach

i

Autor: Google Maps Street View

Co zrobić z jedzeniem po świętach? Podziel się nim z potrzebującymi

2020-12-28 14:06

Co roku po świętach zadajemy sobie to samo pytanie - co zrobić z jedzeniem, które nam zostało. Przede wszystkim nie wyrzucać. Jeśli jest ono zdatne do jedzenia to oddaj je potrzebującym.

Z potrzeby serca nakarmiła ponad 500 osób

W Szczecinku ruszyła zbiórka żywności i środków czystości organizowana przez szczecinecki oddział Stowarzyszenia Dzieło Pomocy Ubogim im. św. Brata Alberta.

Stowarzyszenie ma na celu prowadzenie działalności charytatywnej i opiekuńczej nad ludźmi ubogimi, bezdomnymi, opuszczoną młodzieżą, chorymi i niepełnosprawnymi, uzależnionymi, samotnymi matkami, więźniami i innymi ubogimi duchowo i materialnie.

Przeciwdziała także patologiom społecznym i resocjalizuje ludzi z marginesu społecznego. Przeciwdziała demoralizacji społeczeństwa, a w szczególności młodzieży i dzieci.

Sprawdź gdzie w Szczecinku możesz oddać jedzenie potrzebującym

Żywność oraz środki czystości możecie przynieść do biura Stowarzyszenia Dzieło Pomocy Ubogim im. św. Brata Alberta, które mieści się przy ul. Wyszyńskiego 61B obok Kina Wolność.

Zebrane rzeczy zostaną przekazane samotnym matkom z dziećmi oraz osobom ubogim.

Biuro stowarzyszenia czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 16.00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE