NAJWIĘKSZA hala sportowa w Szczecinku już gotowa. Budowa trwała prawie dwa lata

2021-01-13 10:43 Paweł Zastawny
Hala przy SP1
Autor: Paweł Zastawny

Zakończyła się budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Szczecinku. Prace rozpoczęły się wiosną 2019 roku. Co znajdzie się środku obiektu i jakie wydarzenia będą się w nim odbywać?

Koszt inwestycji to prawie 9 milionów złotych. Obiektem będzie administrował Szczecinecki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Będą z niego korzystali uczniowie szkoły, a w godzinach popołudniowych kluby i stowarzyszenia sportowe.

Hala przy SP1 to najnowocześniejszy obiekt sportowy w mieście. Znajdują się w nim  pełnowymiarowe boiska do gry w koszykówkę i piłkę ręczną. Za pomocą specjalnych kurtyn można ją podzielić na trzy części. Obiekt wyposażony jest również w galerie dla publiczności, pomieszczenia socjalne oraz szatnie z prysznicami.

Największa hala sportowa w Szczecinku już gotowa

Hala została również tak wygłuszona, aby w przyszłości można było tam organizować na przykład koncerty. Obecnie na terenie obiektu prowadzone są drobne prace związane z poprawkami budowlanymi.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Brutalnie odbierał dziecko matce