Piłkarze AP Szczecinek

i

Autor: Starostwo Powiatowe w Szczecinku

Awans piłkarzy z Akademii Piłkarskiej Szczecinek. Sprawdź kto dostał powołanie

2023-01-30 10:59

Zarząd Powiatu Szczecineckiego już trzykrotnie wspierał młodych piłkarzy AP Szczecinek z rocznika 2012 fundując im zakup strojów i sportowych toreb. Za każdym razem szczecineckim zawodnikom życzono wielu sukcesów. Długo na sukcesy czekać nie było trzeba ponieważ czterech z nich zostało powołanych do udziału w Turnieju Kadr Powiatowych ZZPN.

Powołania otrzymali: Ksawier Git-Gherke, Stanisław Fabisiak, Karol Pryczek i Tymon Wypych. To dla chłopców wielkie wyróżnienie. Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej każdego roku przeprowadza selekcyjne konsultacje, aby wyłonić najzdolniejszych piłkarzy z naszego regionu.

Związkowi trenerzy w całej Polsce obserwują i oceniają nawet kilkuset piłkarzy z konkretnego rocznika. Po konsultacjach zostają wybrane reprezentacje stref, które spotkają się w Szczecinie na Turnieju Kadr Powiatowych ZZPN.

Trenerem AP Szczecinek rocznika 2012 jest Dorian Pacałaty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE