Muzycy z Pojezierza Drawskiego organizują koncert online. To będzie podziękowanie

2021-04-29 10:42 Marcin Łukasz Konsultacja: PAZ
Deep Sesje - podziękowanie
Autor: Marcin Łukasz

Grupa didżejów z Pojezierza Drawskiego organizuje koncert online. Chcą w ten sposób podziękować wszystkim, którzy włączyli się w pomoc chorej Aurelce. Oprócz koncertu będą również rozmowy z zaproszonymi osobami.

Kilka dni zostało do finału zbiórki charytatywnej dla Aureli z Mirosławca, u której wykryto guza mózgu. 13-letnia dziewczynka otrzymała ogromne wsparcie od mieszkańców Pojezierza Drawskiego. Właśnie za to wsparcie zarówno finansowe, duchowe, jak i organizacyjne chcą podziękować mieszkańcom regionu didżeje z grupy Deep Sesje.

Polub nasz fanpage ESKA Koszalin News na Facebooku! Znajdziesz tam najciekawsze informacje z Twojego miasta i regionu!

W piątkowy wieczór organizują audycję na żywo z udziałem lokalnych didżejów. Ten wieczór będzie wyjątkowy. Oprócz muzyki na żywo, w studiu Deep Sesji w Drawsku Pomorskim będą również goście. Zaplanowano rozmowy z organizatorami zbiórek charytatywnych, osobami, które przeznaczyły rzeczy na licytacje oraz samorządowcami, który również wspierali zbiórkę. Transmisja online ze spotkania pojawi się na kanale projektu DEEP Sesje w serwisie YouTube. Wydarzenie jest wspierane przez lokalne media, gdzie również będą pojawiały się bieżące informacje podczas trwania spotkania.

Zbiórka charytatywna dla Aureli kończy się 5 maja. Do zebrania zostało jeszcze ponad 400 tysięcy złotych. Zebranie całej sumy, czyli blisko dwóch milionów złotych gwarantuje, 13-latce udział w leczeniu w Stanach Zjednoczonych. Na tym etapie leczenie guza mózgu u mieszkanki Mirosławca dobiegło końca. Jedynym ratunkiem jest wyjazd od USA. Podczas piątkowego wydarzenia będą również prowadzone szybkie licytacje, gdzie będzie można dokonać szybkich wpłat na rzecz chorej dziewczynki. Zbiórka trwa też w internecie.

Grupa dj-ów z Pojezierza Drawskiego szykuje specjalny koncert Podziękują wszystkim którzy wsparli akcję charytatywną "Dla Aurelki"