Akcja charytatywna fryzjerów i kosmetyczek ze Szczecinka. Zbierają pieniądze na leczenie chorej koleżanki. Ty też możesz pomóc

2020-10-06 15:31
Pomóż fryzjerce ze Szczecinka
Autor: Archiwum rodzinne/pomagam.pl

Wspólna akcja fryzjerów i kosmetyczek ze Szczecinka ma na celu zbiórkę pieniędzy dla walczącej z rakiem koleżanki po fachu.

Akcja #sadziMY w Szczecinku. Leśnicy rozdawali sadzonki drzew

Na co dzień są dla siebie konkurencją. Jednak na jeden dzień wszyscy zagrają do jednej bramki. Wspólna inicjatywa branży beauty ma na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie chorującej na raka fryzjerki ze Szczecinka.

Katarzyna Kizielewicz-Żyjewska zachorowała na nowotwór złośliwy piersi z przerzutami na węzły chłonne. Kasia poddawana była czerwonej i białej chemii. Lekarze ze względu na stan organizmu Kasi podjęli decyzję o zaprzestaniu chemii i wdrożeniu radioterapii.

Akcja charytatywna fryzjerów i kosmetyczek ze Szczecinka

Ponieważ Kasia zmuszona jest także leczyć się prywatnie, a jak wiadomo wydatki z tym związane są spore - przyjaciółka Kasi postanowiła zorganizować internetową zbiórkę pieniędzy.

Do akcji postanowili przyłączyć się także fryzjerzy i kosmetyczki z naszego miasta. W wybrany przez siebie dzień będą świadczyć usługi, z których cały dochód zostanie przekazany na leczenie Kasi.

Będziemy pracować od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych. Wszystko po to, aby móc obsłużyć jak największą liczbę klientów i tym samym zebrać jak najwięcej pieniędzy.

Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy żeby dzwonili i kontaktowali się przez media społecznościowe ze swoimi fryzjerami i kosmetyczkami i umawiali się na wizyty. Jest to dla nas niezwykle ważna akcja i chcę abyśmy wspólnie wszyscy ją wspierali.

- zachęca Konrad Grzelka fryzjer ze Szczecinka

Osoby, które chciałyby wpłacić pieniądze na leczenie Kasi mogą to zrobić w każdej chwili korzystając z internetowej zbiórki

Akcja charytatywna fryzjerów i kosmetyczek ze Szczecinka

https://pomagam.pl/fryzjerkakasia

Do akcji charytatywnej włączyło się już ponad 40 salonów fryzjerskich i kosmetycznych ze Szczecinka i okolic.

Większość zdecydowała się na przeprowadzenie akcji dla Kasi w dniach 11-12.10.2020r.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE