150 interwencji szczecineckich strażników miejskich

2020-03-06 9:39
Straż Miejska w Szczecinku
Autor: Paulina Horbatowska - Deciuk

To był pracowity tydzień dla szczecineckich mundurowych. Strażnicy tym razem ukarali 23 kierowców zakładając blokady na koła ich samochodów. Dodatkowo pomagali także bezdomnym zwierzętom i interweniowali w autobusie komunikacji miejskiej.

Jedna z interwencji dotyczyła bezdomnych, którzy awanturowali się na klatce schodowej w bloku przy ul. Wyszyńskiego. Po wylegitymowaniu ich opuścili to miejsce. Strażnicy musieli także interweniować w autobusie komunikacji miejskiej. Kierowca autobusu zwrócił uwagę na mężczyznę, który przez dłuższy czas jechał autobusem. Okazało się, że z uwagi na swój wiek mężczyzna stracił orientację. Nie wiedział gdzie się znajduje ani dokąd jedzie.

W przypadku tego mężczyzny wszystko dobrze się skończyło i po ustaleniu jego adresu zamieszkania strażnicy przewieźli go do domu.

Strażnicy miejscy zostali także wezwani na interwencję na ul: Rybacką, gdzie zgłoszono rannego łabędzia. Został on znaleziony na polu uprawnym pod linią wysokiego napięcia. Łabędzia przewieziono do schroniska dla zwierząt, gdzie lekarz weterynarii udzielił mu pomocy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE