biznes

Znany szczeciński sklep zamyka swoją działalność. Zniknie on z centrum miasta!

2023-06-09 10:45

Ten sklep znali wszyscy mieszkańcy Szczecina. Mieścił się niedaleko jednego z najważniejszych szczecińskich punktów przesiadkowych – Bramy Portowej. Choć to sklep z nietypowym asortymentem, cieszył oczy mieszkańców. Teraz „Ars Christana” zniknie z mapy Szczecina.

Sklep z dewocjonaliami to ważny punkt w centrum Szczecina

„Ars Christiana” mieści się na parterze jednego z budynków znajdujących się przy alei Niepodległości w Szczecinie. Blisko tu zarówno z przystanku plac Żołnierza Polskiego jak i Brama Portowa. Przyciągał on klientów, którzy szukali gromnic, łańcuszków z medalikami, obrazy z wizerunkami świętych, a nawet różańcami.

Wielu mieszkańców kojarzy go z pięknej drewnianej witryny, w której można było zauważyć różne, ale piękne dewocjonalia. Wielki napis sklepu jest widoczny z ulicy. To jeden z charakterystycznych punktów w tej części Szczecina,

„Ars Christiana” w Szczecinie kończy działalność

Jak zauważył Super Express Szczecin, sklep od dłuższego czasu jest zamknięty. "Dziękujemy za wspólne lata!!! Zespół Ars Christiana" – widnieje na drzwiach.

Nie są na razie znane dalsze losy tego miejsca. Nie wiadomo, czy nowy właściciel będzie dalej tutaj sprzedawał rzeczy związane z chrześcijaństwem, czy być może powstanie kolejny sklep spożywczy/odzieżowy.

Posłanka Lewicy o swoich przygodach z Kościołem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE