Pociągi wrócą na dawne trasy?

i

Autor: POLREGIO

Zmiany dla pasażerów szczecińskich pociągów. Koronawirus uderza w rozkład jazdy

2020-12-29 14:50

Spółka Przewozy Regionalne wprowadziła ograniczenia w kursowaniu pociągów ze Szczecina do niektórych miast Województwa Zachodniopomorskiego. To w związku z wprowadzeniem narodowej kwarantanny.

- Zmiany dotyczą m.in pociągu REGIO do Słupska, który wyjeżdża ze Szczecina o 16:35, który w soboty będzie dojeżdżał jedynie do stacji Koszalin. Dla niektórych połączeń zostaną ograniczone jedynie terminy kursowania. I tak na przykład  pociąg do Kołobrzegu, który również startuje ze Szczecina o godzinie 16:24, będzie zawieszony w weekendy i święta - mówi Damian Kurpiec, rzecznik prasowy Zachodniopomorskiego Zakładu Polregio w Szczecinie.

Ponadto ze stolicy Pomorza Zachodniego nie przejedziemy pociągiem przez granicę z Niemcami.

- Wszystkie pociągi kursujące ze Szczecina do Berlina i Lubeki zostają odwołane. Jest to oczywiście związane z obostrzeniami nałożonymi zarówno przez Polskę, jak i władze niemieckie.

Szczegółowy wykaz zmian w rozkładach jazdy znajdziecie na stronie internetowej zachodniopomorskiego oddziału POLREGIO. Ograniczenia mają potrwać do 17 stycznia.

Życzenia na 2021! Czego życzymy sobie w nowym roku?

Zdasz test na pieszego? Sprawdź, czy nie stwarzasz zagrożenia!

Pytanie 1 z 15
Kiedy pieszy ma obowiązek posiadać odblaski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE