Grupa Azoty Chemik Police mistrzem Polski

i

Autor: Cyfra Sport

​Żeńska siatkówka wraca do Szczecina

2022-10-20 12:19

… ale tylko na jeden mecz. W listopadzie w szczecińskiej Netto Arenie odbędzie się mecz o Superpuchar Kobiet imienia Andrzeja Niemczyka.

Gospodarzem finału będzie Chemik Police, który zmierzy się z Developresem Rzeszów. To oznacza pojedynek mistrza z wicemistrzem kraju.

- Jeśli macie trochę wolnego czasu i ochotę spędzić go z siatkówką to wpadajcie! Widzimy się 9 listopada w Netto Arenie w Szczecinie. Gramy o Supepuchar Polski, czyli mecz o pierwsze trofeum nowego sezonu. Zmierzymy się z DevelopResem Rzeszów. Bądźcie z nami i pomóżcie nam swoim dopingiem - zaprasza Marta Pol, zawodniczka Chemika Police.

Co ważne, rok temu siatkarki Chemika Police przegrały mecz o Superpuchar Kobiet właśnie z ekipą z Rzeszowa.

To będzie dobra okazja do rewanżu. Na parkiecie zobaczymy między innymi Agnieszkę Korneluk czy Marię Stenzel. 17. edycja meczu o Superpuchar Polski po raz pierwszy odbędzie się w Szczecinie. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE