Auto google street view

i

Autor: Rex Features/East News

z życia miasta

Zachodniopomorskie odwiedzi auto Google Street View. W których miastach można się go spodziewać?

2024-04-02 10:11

Auto Google Street View wywołuje zawsze ogrom emocji. Potem ludzie mogą siebie szukać na Google Maps! Jednak niektóre bazy są nieaktualne. Dlatego samochód Google odwiedzi zachodniopomorskie miasta, aby zrobić nowe zdjęcia. Gdzie dokładnie się ich spodziewać? Kiedy?

Google Street View w Polsce. Gdzie zobaczymy auto Google w Zachodniopomorskiem?

Auta Google Street View zbierają dane o ulicach. Dzięki temu możemy zobaczyć z perspektywy pieszego, jak poruszać się po konkretnych miastach. To też ogromne ułatwienie dla kierowców, którzy są w stanie ocenić, jak dojechać do konkretnego miasta. Jednak w przypadku Szczecina, Google Street View posiada nieaktualną już bazę danych, np. niewyremontowane torowisko w centrum miasta.

Portal autokult.pl, podał listę miejscowości w całej Polsce, które mają mieć nowe zdjęcia. Gdzie zobaczymy auto Google Street View w Zachodniopomorskiem?

  • Szczecinek,
  • Borne Sulinowo,
  • Wałcz,
  • Barlinek,
  • Pyrzyce,
  • Wierzchowo.

Auto Google w Zachodniopomorskiem można zobaczyć od marca do listopada 2024 roku. Dokładne daty nie są znane, ponieważ Google na bieżąco planuje wyjazdy - wszystko na podstawie gęstość zaludnienia czy warunki pogodowe.

7 najlepszych urządzeń GOOGLE HOME do twojego inteligentnego domu w 2024 r.

Zachodniopomorskie miasteczka bez dostępu do kolei pasażerskiej