Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie z dodatkowymi środkami bezpieczeństwa

2020-05-21 7:20 Michał Zaręba
Bramka termowizyjna
Autor: ZUW Szczecin

Przy wejściu do budynku od ulicy Jarowita ustawiona została bramka termowizyjna, która bezdotykowo sprawdza temperaturę ciała osób wchodzących do urzędu. To jednak nie wszystko.

W tym miejscu zainstalowano także automatyczne dozowniki z płynem dezynfekcyjnym do rąk. Sprzęt ma pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa zarówno osobom załatwiającym sprawy w urzędzie, jak i pracownikom urzędu w czasie pandemii koronawirusa.

Ponadto wszystkie osoby, które będą przybywać w budynku powinni nosić maseczki i rękawiczki. Bramka termowizyjna i dozownik do płynu dezynfekcyjnego do końca tygodnia będą zainstalowane również w delegaturze ZUW w Koszalinie. 

Każda osoba, która chce załatwić sprawę w urzędzie w Szczecinie lub w delegaturze w Koszalinie, powinna najpierw umówić się na wizytę na określoną godzinę, telefonicznie lub mailowo. Zapobiegnie to tworzeniu się długich kolejek w oczekiwaniu na załatwienie sprawy oraz usprawni przepływ osób. Przepraszamy za wszystkie niedogodności i liczymy na zrozumienie – nowe warunki pracy urzędu podyktowane są wyłącznie względami bezpieczeństwa i troską o nasze wspólne zdrowie.

– mówi dyrektor generalna ZUW Anna Kołek.

Szczegółowe informacje o tym, jak umawiać wizytę znajdziemy na stronie Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie. Według zapowiedzi kolejna bramka termowizyjna pojawi się przy wejściu od Wałów Chrobrego. Jednocześnie urząd małymi krokami przygotowuje się do powrotu do normalności.

Nowy sprzęt pomoże zapewnić bezpieczeństwo - mówi Agnieszka Muchla-Łagosz - rzecznik prasowy Wojewody Zachodniopomorskiego:
COŚ DOBREGO #21

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.