Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny zaprasza na studia. W ofercie 22 kierunki!

2021-01-22 12:21 Denver Czyż
studia
Autor: MAREK LASYK/REPORTER/EastNews

Szczeciński ZUT prowadzi zapisy na studia magisterskie. W ofercie znalazły się takie kierunki jak kynologia, elektrotechnika czy inżynieria transportu.

Studia magisterskie poszerzają horyzonty absolwentów studiów inżynierskich i licencjackich. Zapewniają możliwość zdobycia kolejnych specjalizacji oraz uprawnień zawodowych, są dużym atutem na rynku pracy, otwierają drzwi do dalszego rozwoju naukowego.

- W ofercie studiów stacjonarnych znalazły się 22 kierunki studiów m.in.: kynologia, ekonomia, elektrotechnika, informatyka, inżynieria transportu, architektura krajobrazu, technologia żywności i żywienia człowieka, transport oraz technologia chemiczna. Natomiast w formie niestacjonarnej, od semestru letniego będzie można podjąć studia na trzech kierunkach: biotechnologia, kynologia oraz zootechnika - mówi Mateusz Lipka z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Na studia drugiego stopnia może być przyjęta osoba, która posiada dyplom ukończenia studiów - inżynierskich, licencjackich, magisterskich. Ogłoszenie list kandydatów przyjętych na ZUT odbędzie się 26 lutego.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 22.01.2021