Za nami 19.edycja Wielkiej Gali Ślubnej

2023-01-29 17:54

Jedni szukali sukni i garnituru, inni Dj-a, a kolejni weeding plannerki. Za nami 19. już edycja Wielkiej Gali Ślubnej, czyli największych na Pomorzu Zachodnim targów ślubnych.

W szczecińskiej hali Netto Arena pary mogły znaleźć wszystko co jest niezbędne do zorganizowania wymarzonego dnia.

19. edycja Wielkiej Gali Ślubnej w Szczecinie

Nie zabrakło ekspertów z branży ślubnej, a także masy inspiracji i możliwości zapoznania się ze ślubnymi trendami.

- Planujemy ślub w tym roku, w październiku, dlatego uznaliśmy, że warto będzie przyjść. Może dowiedzieć się ciekawych rzeczy, zainspirować się, dowiedzieć czegoś o czym może nie wiedzieliśmy. Jest tu dużo atrakcji, więc na pewno polecę to wydarzenie innym parom młodym, które będą planować wesele - powiedziała nam Pani Jagoda.

- Pobieramy się w listopadzie. Jest ogólnie mały stresik, ale tutaj jest fantastyczna atmosfera. Jeżeli ktoś jest niezdecydowany na jakieś sprawy związane z weselem to jak najbardziej polecamy, bo można tutaj dosłownie wszystko ogarnąć i załatwić. Poznać usługodawców, porozmawiać twarzą w twarz - dodaje kolejna napotkana para.

Wydarzenie przyciągnęło tłumy narzeczonych ze Szczecina i regionu

- Ludzie chyba troszeczkę byli wygłodnieli takich imprez, targów i prawdziwego spotkania z firmami i ludźmi. Szczególnie po tym pandemicznym okresie. Frekwencja w tym roku dopisała nam bardzo. Za rok jubileuszowa; 20 edycja gali i już dzisiaj zapraszamy kolejne pary młode, bo szykujemy coś specjalnego - wyjaśnia Zbigniew Matczak, organizator wydarzenia.

W tym roku na narzeczonych czekało ponad 100 usługodawców.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE