wydarzenia

"Wolin z rybą na talerzu" - Trzebież [GALERIA]

2023-06-10 15:56

Zdrowe rybki, pokazy kulinarne i wiele innych atrakcji. Tak właśnie spędziliśmy sobotni dzień w Trzebieży. Wszystko w ramach kolejnej akcji "Wolin z rybą na talerzu".

TRZEBIEŻ - DZIĘKUJEMY!

Jak zwykle dopisała pogoda i świetna frekwencja. "Wolin z rybą na talerzu" to akcja podczas, której nikt się nie nudzi. To gratka dla wszystkich fanów ryb, w każdym wieku. Wydarzenie organizuje Wolińskie Stowarzyszenie Rybaków, a jej celem jest promocja spożywania ryb z lokalnych połowów. To jednak nie koniec. Event pojawi się jeszcze w kilku miastach w regionie.

PROGRAM

W Trzebieży działo się naprawdę dużo. Na dobry początek - koncert zespołu Jackpot. Nie zabrakło pokazów kulinarnych oraz degustacji przepysznych potraw. O Wasze podniebienia zadbali Karol Studziński, Mariusz Siwak oraz Joseph Seeletso. Tradycyjnie można  było także porozmawiać z dietetykiem. Kolejne muzyczne uniesienia zapewnił nam zespół Queen Anne's Revenge. Było także mnóstwo atrakcji dla dzieci. Największą furorę zrobiła bitwa na ogromne bańki mydlane, ale najmłodsi mogli też skorzystać z malowania buziek. W naszej pomarańczowej strefie chillout'u mogliście wygodnie odpocząć na leżakach, skorzystać z animacji oraz zdobyć eskowe gadżety.

Najbliższa okazja, aby wziąć udział w akcji "Wolin z rybą na talerzu" już w następną sobotę (17.06). Tym razem widzimy się w Wolinie. Warto będzie się pojawić i spróbować tych wszystkich smakołyków jakie znajdziecie na miejscu. Szczegóły znajdziecie na stronie organizatora oraz na FB.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE