WYDARZENIA

"Wolin z rybą na talerzu" - Świnoujście [GALERIA]

2023-04-30 18:05

To był weekend pełny zabawy, uśmiechów, ekstra gadżetów i co najważniejsze, przez cały czas towarzyszyły nam zdrowe, pyszne rybki.

DWA DNI W ŚWINOUJŚCIU

Osoby, które przyszły pod Muszlę Koncertową zdecydowanie nie miały czego żałować. Ogromną popularnością cieszyła się Strefa Zdrowia, gdzie dietetycy doradzali, jak zmienić swoje życie na zdrowsze. W sali kinowej wyświetlane były filmy o najsmaczniejszych polskich rybach. O muzyczne uniesienia zadbały zespoły, "Jackpot" oraz "SwingLovers". Oczywiście nie zabrakło prawdziwych mistrzów kuchni, takich jak Andrzej Jakomulski, Joseph Seelesto czy Leszek Wodnicki. Smaczne i zdrowe dania z ryb, trafiły później wprost do podniebienia odwiedzających. Było również mnóstwo atrakcji dla dzieci, w tym łamigłówki, dmuchane zamki czy puzzle. Co odważniejsi mali-wielcy wielbiciele rybek, dzięki mistrzom stylu mieli pomalowane buzie i dorabiane warkoczyki. Radio ESKA również dołożyło cegiełkę do wspaniałej, wspólnej zabawy. Były animacje, strefa chill'otu, oraz bardzo dużo Eskowych gadżetów.

Najbliższa okazja, by wziąć udział w akcji "Wolin z rybą na talerzu" już w sobotę w Galerii Kaskada. Szczegóły znajdziecie na stronie organizatora oraz na Facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE