głos portowców

i

Autor: redakcja

GŁOS PORTOWCÓW W RADIU ESKA

Utrzymać dobrą formę sprzed przerwy na reprezentacje

2023-11-20 10:22

Takie zadanie mają podopieczni Jensa Gustafssona, którzy już w sobotę zagrają przy Twardowskiego ze Stalą Mielec. Za nami także występy Granatowo-Bordowych w narodowych barwach.

CO W NASTĘPNYM ODCINKU?

Przede wszystkim przeanalizujemy naszego najbliższego rywala, czyli Stal Mielec. Sprawdzimy, jak w czasie przerwy radzili sobie byli oraz obecni piłkarze Pogoni Szczecin w swoich reprezentacjach. Z północy dociera coraz więcej głosów, że Jens Gustafsson, jest w sferze zainteresowań szwedzkiej federacji w kontekście prowadzenia kadry narodowej. Rezerwy zakończyły niezłą rundę w czubie tabeli 3. ligi. 

Głos Portowców. Gdzie nas słuchać?

Głos Portowców to audycja przygotowana przez Łukasza Fechnera, Bartosza Ślusarskiego, Adama Krokowskiego z portalu DumaPomorza.pl oraz dziennikarza ESKI Szczecin Mateusza Rzepeckiego. W każdym odcinku rozmawiamy o bieżących wydarzeniach dotyczących Pogoni Szczecin. Już dziś słyszymy się na 96,9 FM po 22. Słuchajcie nas we wtorek na naszych serwisach podcastowych oraz w aplikacji Radio ESKA.

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE