Kolejne utrudnienia dla szczecińskich kierowców. Tym razem na ul. Wielkopolskiej

2021-02-25 9:14
Prace rozpoczną się na narożniku placu Szarych Szeregów i ulicy Wielkopolskiej
Autor: Google Street View Prace rozpoczną się na narożniku placu Szarych Szeregów i ulicy Wielkopolskiej

Zakład Wodociągów i Kanalizacji rozpoczął prace ziemne na ul. Wielkopolskiej. W związku z tym warto omijać ten rejon Szczecina lub - jeśli już musimy tamtędy jechać - uważnie patrzeć na znaki.

- Rozpoczynamy prace na narożniku placu Szarych Szeregów i ulicy Wielkopolskiej. Są to roboty ziemne z użyciem ciężkiego sprzętu. Ulica Wielkopolska, na odcinku od Szarych Szeregów do ulicy Monte Cassino, będzie ulicą jednokierunkową  - wyjaśnia Tomasz Makowski, rzecznik szczecińskiego ZWiK-u.

Prace nie wpłyną na komfort okolicznych mieszkańców.

- Dobra informacja jest taka, że w związku z prowadzonymi pracami, nie ma żadnych kłopotów z wodą. Wszyscy mieszkańcy wodę mają. W nocy udało nam się przesterować sieć wodociągową, co pozwoliło uniknąć dodatkowych problemów - dodaje Makowski.

Na razie nie wiadomo, kiedy prace zostaną zakończone

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Podejrzani o kanibalizm stanęli przed sądem w Szczecinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE