Piłka nożna

i

Autor: Zach Keenan KMOT/CANVA

sport

Urocze zajście podczas meczu piłki nożnej. Reakcja zawodników na psy na boisku rozczuliła internautów!

2023-09-25 11:50

Piłka nożna sama w sobie wywołuje już ogromne emocje. W Stanach Zjednoczonych to samo tyczy się rozgrywek dziecięcych czy akademickich, które gromadzą tłumy fanów. To spotkanie pomiędzy szkołami średnimi wywołało jednak pozytywne emocje nie przez same rozgrywki, ale przez wyjątkowe zajście na boisku. Koniecznie je zobaczcie!

Mecz piłki nożnej w Dakocie Północnej przerwany przez psy na boisku. Piłkarze rozczulili

Całą relację przekazał jeden z dziennikarzy sportowych, Zach Keenan. Namiętnie komentował spotkanie pomiędzy szkołami średnimi z Minot i Jamestown. Niespodziewanie cały mecz przerwały dwa psiaki, które z radością wbiegły na boisko. Chłopcy od razu stanęli i obserwowali całe zajście.

- Nikt nie widział psów, dopóki nie znalazły się na środku boiska. Zarówno kibice jak i zawodnicy wybuchli śmiechem – powiedział dla The Dodo Keenan.

Co w tym ważne, jeden z futrzastych przyjaciół zatrzymał się na chwilę przy zawodniku i poprosił go o pogłaskanie po brzuszku. Piłkarz długo się nie zastanawiał i od razu popieścił pieska po brzuchu.

Psy nagle zaczęły biec i w końcu zeszły z boiska. Pełne radości zniknęły za wzgórzami.

- Myślę, że widok dwóch psów-najeźdźców był dla każdego zabawnym przeżyciem. To był właściwie ważny mecz pomiędzy dwiema najlepszymi drużynami w stanie, ale był tak nieoczekiwany (moment – przyp.pd) , że wszyscy się roześmiali – skomentował Keenan.

Tak ratują ludzi spod gruzów zawalonych domów. Psy ratownicze dają specjalny znak

Zobacz nagranie z tej zabawnej sytuacji!

Te rasy psów idealnie sprawdzą się do bloku! Sprawdź, o które chodzi

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE