Wypadek w Tanowie

i

Autor: Suszą!Szczecin

Tragiczny wypadek w Tanowie. Nie żyje jedna osoba

2023-03-10 10:03

Do tragicznego wypadku doszło około godziny 7 w Tanowie, w powiecie polickim. Jak informuje Komenda Powiatowa PSP w Policach, nie żyje kierowca samochodu.

Śmiertelny wypadek pod Policami. Tragiczny piątek na drogach

- Dostaliśmy informację o pożarze samochodu w Tanowie przy ul. Szczecińskiej. Samochód uderzył w słup energetyczny, a potem się zapalił – powiedział bryg. Piotr Tuzimek z Komendy Powiatowej PSP w Policach.

Opisał też, jak wyglądała zastana przez nich akcja.

- Przed przyjazdem naszych jednostek pożar został już ugaszony przez okolicznych kierowców i mieszkańców za pomocą gaśnic samochodowych. Kierowca samochodu był nieprzytomny, została udzielona mu pomoc, niestety nie udało się go uratować – dodał.

Jak poinformowano, najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia było zasłabnięcie kierowcy i utrata kontroli nad pojazdem.

Na miejscu działały trzy zastępy straży pożarnej.

Fatalne warunki na drogach w Szczecinie

Kierowcy informują na grupach transportowych o kolejnych utrudnieniach na szczecińskich drogach. Powodem jest śnieg oraz nieostrożność kierowców. Na drogach pracują pługopiaskarki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE