EBPbyGP

i

Autor: Radio ESKA

To będzie biznesowe wydarzenie roku na Pomorzu Zachodnim!

2022-02-21 12:03

Radio ESKA i GRUPA POLMOTOR wracają z kolejną edycją wyjątkowego wydarzenia. Przed nami IV edycja Gali ESKA BUSINESS PARTY by GRUPA POLMOTOR, która odbędzie się 18.11.2022 w salonie KIA przy ulicy Struga w Szczecinie.

Tę datę warto zapisać w swoich kalendarzach. 18 listopada 2022, w przestrzeni salonu KIA Polmotor przy ulicy Struga, odbędzie się czwarta edycja jednego z największych wydarzeń biznesowych w województwie zachodniopomorskim – ESKA BUSINESS PARTY by GRUPA POLMOTOR.

- Cieszę się, że po dwóch latach przerwy związanej z pandemią możemy wrócić i kolejny raz zaangażować się w przygotowanie tak dużego projektu. Jak zawsze stawiamy na sprawdzony format połączenia relacji biznesowych z wymiarem czysto rozrywkowym. Taka synergia gwarantuje nam niezapomniane emocje, które chcemy przeżywać wspólnie z naszymi partnerami, przyjaciółmi i oczywiście słuchaczami Radia ESKA. Jak zwykle podnosimy poprzeczkę a nasi goście docenią gwiazdę, która, co mogę zagwarantować, będzie wielką niespodzianką. Zakasamy rękawy i bierzemy się do pracy przy produkcji tego wydarzenia – zapewnia Krzysztof Grobela, Dyrektor Regionalny Radia ESKA.

EBPbyGP1

i

Autor: Radio ESKA

Przepięknie zorganizowana uroczystość we wspaniałym biznesowym towarzystwie, połączona z koncertem Gwiazdy Wieczoru – jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów muzycznych w Polsce, atrakcjami scenicznymi, konkursami.

- Od wielu lat wspólnie z Radiem ESKA organizujemy Galę ESKA BUSINESS PARTY by GRUPA POLMOTOR. Gościliśmy na nich wielu znakomitych Osób, Sportowców, Przyjaciół i Gwiazd polskiej sceny muzycznej. Przygotowania do wydarzenia ze wspaniałym zespołem Radia ESKA i GRUPY POLMOTOR zajmują nam kilka miesięcy, ale gdy nadchodzi ten dzień, to jesteśmy dumni z efektów. W tym roku IV edycja - będzie wyjątkowo, klimatycznie i z największą gwiazdą polskiej sceny muzycznej jako główną atrakcją wydarzenia - mówi Konrad Kijak, Dyrektor ds. handlowych i administracji marki KIA.

To jak? Widzimy się 18.11.2022r?

Daria ma następcę hitu Paranoia! Artystka oprowadziła nas po planie teledysku!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE