EBPbyGP

i

Autor: Radio ESKA

To będzie biznesowe wydarzenie roku na Pomorzu Zachodnim!

2022-02-21 12:03

Radio ESKA i GRUPA POLMOTOR wracają z kolejną edycją wyjątkowego wydarzenia. Przed nami IV edycja Gali ESKA BUSINESS PARTY by GRUPA POLMOTOR, która odbędzie się 18.11.2022 w salonie KIA przy ulicy Struga w Szczecinie.

Tę datę warto zapisać w swoich kalendarzach. 18 listopada 2022, w przestrzeni salonu KIA Polmotor przy ulicy Struga, odbędzie się czwarta edycja jednego z największych wydarzeń biznesowych w województwie zachodniopomorskim – ESKA BUSINESS PARTY by GRUPA POLMOTOR.

- Cieszę się, że po dwóch latach przerwy związanej z pandemią możemy wrócić i kolejny raz zaangażować się w przygotowanie tak dużego projektu. Jak zawsze stawiamy na sprawdzony format połączenia relacji biznesowych z wymiarem czysto rozrywkowym. Taka synergia gwarantuje nam niezapomniane emocje, które chcemy przeżywać wspólnie z naszymi partnerami, przyjaciółmi i oczywiście słuchaczami Radia ESKA. Jak zwykle podnosimy poprzeczkę a nasi goście docenią gwiazdę, która, co mogę zagwarantować, będzie wielką niespodzianką. Zakasamy rękawy i bierzemy się do pracy przy produkcji tego wydarzenia – zapewnia Krzysztof Grobela, Dyrektor Regionalny Radia ESKA.

EBPbyGP1

i

Autor: Radio ESKA

Przepięknie zorganizowana uroczystość we wspaniałym biznesowym towarzystwie, połączona z koncertem Gwiazdy Wieczoru – jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów muzycznych w Polsce, atrakcjami scenicznymi, konkursami.

- Od wielu lat wspólnie z Radiem ESKA organizujemy Galę ESKA BUSINESS PARTY by GRUPA POLMOTOR. Gościliśmy na nich wielu znakomitych Osób, Sportowców, Przyjaciół i Gwiazd polskiej sceny muzycznej. Przygotowania do wydarzenia ze wspaniałym zespołem Radia ESKA i GRUPY POLMOTOR zajmują nam kilka miesięcy, ale gdy nadchodzi ten dzień, to jesteśmy dumni z efektów. W tym roku IV edycja - będzie wyjątkowo, klimatycznie i z największą gwiazdą polskiej sceny muzycznej jako główną atrakcją wydarzenia - mówi Konrad Kijak, Dyrektor ds. handlowych i administracji marki KIA.

To jak? Widzimy się 18.11.2022r?

Daria ma następcę hitu Paranoia! Artystka oprowadziła nas po planie teledysku!