Wydarzenia

Targi Dobrych Pracodawców [GALERIA]

2023-03-31 12:08

Wydarzenie, które połączyło zarówno pracodawców, jak i te osoby, które poszukują zatrudnienia. Na miejscu mogliście także sprawdzić swoje CV.

SPORE ZAINTERESOWANIE

- Szósta edycja i szósty raz tak wielka frekwencja. Wśród odwiedzających, jak i wystawców, czyli pracodawców widać duże zadowolenie. Widać, że uczestnicy przygotowali się bardzo rzetelnie do udziału w targach. Mają ze sobą dokumenty, są odpowiednio ubrani na rozmowy z potencjalnymi pracodawcami. - mówi Anna Kornacka,  prezeska zarządu Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego.

LUDZKIE PODEJŚCIE

- Wystawcy, wszyscy pracodawcy są bardzo otwarci, odpowiadają w ciekawy sposób na pytania odwiedzających. Atmosfera jest naprawdę świetna. Wszyscy Ci, którzy się tu pojawili, na pewno wyjdą usatysfakcjonowani. - Anna Bańkowska. Członkini Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego.

WRAŻENIA ODWIEDZAJĄCYCH

- Interesuje mnie praca biurowa, najlepiej z językiem włoskim czy angielskim. Pracodawcy są mili, kontaktowi, jest bardzo przyjemnie. - mówi Marta.

- Podoba mi się tutaj, jestem w trakcie poszukiwania pracy. Jeżeli ktoś chce pracować, to na pewno tutaj znajdzie ofertę dla siebie. - dodaje Jacek.

- Jestem blisko 40, stwierdziłem, że trzeba spojrzeć inaczej na podejście zawodowe. Mam pracę, ale chciałem zobaczyć, co mogę zmienić i poprawić swoje CV. - wyjaśnia Marcin.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE