Szukasz nowych wyzwań i ciekawej pracy? Dołącz do zespołu Fabryki Wody!

2023-11-20 11:26 Materiał sponsorowany

To jedna z największych i najbardziej oczekiwanych inwestycji ostatnich lat w Szczecinie. Od otwarcia Fabryki Wody dzielą nas już dosłownie tygodnie. Budowa już się zakończyła, trwa faza rozruchowa i odbiory techniczne, a to oznacza, że mieszkańcy Szczecina i turyści odwiedzający stolicę Pomorza Zachodniego już niebawem zyskają nową atrakcję. Trwa również nabór pracowników do Aquaparku i Edukatorium.

Fabryka Wody

Fabryka Wody to kompleks unikalny. To miejsce szeroko pojętej rozrywki i rekreacji z basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz zjeżdżalniami, strefą sportową, strefą wellness i największym saunarium w tej części Europy. To jednak nie wszystko. W Fabryce Wody mieścić się będzie również Centrum Edukacyjne, którego tematem przewodnim będzie woda. Edukatorium podzielone będzie na 6 bloków tematycznych, z których każdy poświęcony będzie innej tematyce: Kosmosowi, klimatowi, oceanowi, człowiekowi, cywilizacji wody i hydroinżynierii. W przestrzeniach Fabryki Wody odnajdziemy również sale laboratoryjne, ogólnodostępną strefę podbasenia, w której to m.in. dzięki mappingowi będzie można zobaczyć jak przebiega proces filtracji wody basenowej.

Fabryka Wody w Szczecinie

i

Autor: Fabryka Wody Fabryka Wody w Szczecinie

Praca w Fabryce Wody

Fabryka Wody to nie tylko liczne atrakcje, ale też ludzie, którzy będą w niej pracować. A zapotrzebowanie na pracowników jest ogromne. Poszukiwani są ratownicy wodni, osoby do pracy w gastronomii, osoby, które będą odpowiadać za czystość i utrzymanie obiektu, a także pracownicy administracji i księgowości. Na tym jednak lista ofert pracy się nie kończy.

Woda to najcenniejsza substancja na naszej planecie. Bez niej nie było by życia. Dlatego w Edukatorium będzie można dowiedzieć się o niej wszystkiego - skąd się bierze, jak dbać o jej zasoby i do czego jest przydatna. Będzie to możliwe poprzez wystawy, animacje oraz zajęcia edukacyjne. Pomogą w tym Edukatorzy, których zadaniem będzie praca z grupami, udostępnianie wystawy zwiedzającym, utrzymanie wysokiego standardu ekspozycji oraz prowadzenie warsztatów naukowych. Edukator to stanowisko dla osób z pasją, które są przekonane, że obcowanie z nauką wcale nie musi być nudne.

Fabryka Wody w Szczecinie

i

Autor: Fabryka Wody Fabryka Wody w Szczecinie

Jak zostać Edukatorem w Fabryce Wody?

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Fabryki Wody i pragniesz pracować w nowoczesnym centrum edukacyjnym złóż podanie już dzisiaj! Poszukiwane są osoby komunikatywne, zaangażowane, z wysoką kulturą osobistą i umiejące przekazywać wiedzę w sposób dostosowany do danego odbiorcy. Bardzo ważna będzie dobra znajomość języka polskiego oraz zainteresowania związane z edukacją i naukami ścisłymi. Mile widziane będzie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz znajomość języków obcych np. angielskiego i niemieckiego.

Praca w Fabryce Wody to atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia, szkolenia i rozwój osobisty oraz benefity przewidziane regulaminem obiektu.

Zgłoszenia należy wysłać na adres: [email protected]

O szczegóły można również pytać dzwoniąc pod numer +48 91 506 52 90.

Aktualne oferty pracy w Fabryce Wody znaleźć można stronie www.fabrykawody.eu w zakładce „kariera”. .

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE