Szczecińscy kierowcy odetchną z ulgą. Samochody wrócą na Krygiera!

2020-07-10 12:33 Grzegorz Kluczyński
Ulica Krygiera
Autor: Google Street View

To bardzo dobra wiadomość dla kierowców poruszających się między prawo i lewobrzeżną częścią Szczecina. Ulica Krygiera będzie ponownie przejezdna.

Ruch na ulicy Krygiera zostanie przywrócony w sobotę, 11 lipca. Jednocześnie kierowcy będą musieli się liczyć z kolejnymi utrudnieniami na ul. Granitowej, gdzie wciąż trwają prace budowlane.

Szczecin: Weszli do sklepu i ukradli puszkę z datkami na chore dzieci

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- W związku z kolejnym etapem prac zamknięty zostanie przejazd ul. Granitową na odcinku od skrzyżowania z ul. Krygiera do skrzyżowania z ul. Złotą - informuje Piotr Zieliński z urzędu miasta. - Komunikacja miejska na ten moment kursować będzie zmian. Utrudnienia na tym odcinku mogą potrwać ok. 2 miesięcy. O kolejnych zmianach będziemy informować w kolejnych komunikatach.

Organizacja ruchu na węźle Granitowa
Autor: UM Szczecin

Węzeł Granitowa - co się zmieni?

Inwestycja obejmuje budowę skrzyżowania z wyspą centralną z sygnalizacją świetlną oraz przebudowę ulic Krygiera i Granitowej, znajdujących się w sąsiedztwie skrzyżowania. W ramach prac rozebrany zostanie istniejący, wyłączony z ruchu most drogowy nad rzeką Regalicą. W jego miejsce pojawi się nowa przeprawa. Prace obejmą również budowę chodników i ścieżek rowerowych; oznakowania dróg oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego; kanalizacji deszczowej; oświetlenia; ekranów akustycznych.