podróże

Szczecin to prawdziwa perełka Pomorza Zachodniego! Niedoceniany Paryż Północy zachwyca na zdjęciach

2023-09-15 15:14

Szczecin to duże miasto na Pomorzu Zachodnim. Oblewają go jeziora, Zalew Szczeciński oraz Odra. Dookoła też jest mnóstwo lasów, m.in Puszcza Wkrzańska. Mało kto docenia stolicę województwa zachodniopomorskiego. Zdjęcia Krzysztofa Kramera pomogą odczarować miasto!

Szczecin to skarb Pomorza Zachodniego! Wiele osób go nie docenia...

Wbrew pozorom, Szczecin dla wielu osób nie jest oczywistym miejscem na zwiedzanie. Niby na północy, ale morza nie ma. Lepiej wybrać się na plażę w Międzyzdrojach. Główną atrakcją miasta był kot Gacek. Miastowym daniem jest pasztecik. Wszystko rekompensują jednak inne atrakcje. Zachwycające jezioro Dąbie, jezioro Szmaragdowe i jezioro Głębokie gromadzą tłumy wczasowiczów. Do tego uroczy Park Różany. Niedługo też ożyje szczecińska Łasztownia z wielkim kołem widokowym. Ostatnio otwarte też ogromne Morskie Centrum Nauki. Jest co zwiedzać!

Otwarcie Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie

Krzysztof Kramer to szczeciński fotograf-amator. Stara się odczarować Szczecin i pokazać, że to naprawdę piękne miasto. Podzielił się swoimi zdjęciami uroczego Szczecina. Musisz koniecznie je zobaczyć i przekonasz się, że Szczecin to perła Pomorza Zachodniego!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE