Wiosłowanie WOŚP Szczecin

i

Autor: Materiały organizatora

Szczecin nie tylko zagra, ale też powiosłuje z WOŚP

2022-01-28 11:03

Już jutro szczecinianie będą mogli stanąć do ogólnopolskiej rywalizacji miast i wspomóc tym samym leczenie wzroku u dzieci. Taki jest bowiem cel 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dowiemy się także, kore miasto można nazwać stolicą polskiego wioślarstwa.

Spotykamy się w 9 miastach - Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu. Będą to wyścigi pomiędzy tymi wszystkimi miastami. Zapraszamy więc wszystkich mieszkańców Szczecina, aby wsparli całą akcję, wsparli WOŚP. W ramach wydarzenia będziemy bili rekord w jak największej liczbie osób, które przewiosłują dystans 500 metrów. We wszystkich miejscach będzie towarzyszyło nam wiele gwiazd. W Szczecinie koordynatorem jest Marek Kolbowicz, czyli nasz wspaniały złoty medalista z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2008 roku oraz wielokrotny mistrz świata w wioślarstwie - mówi Maciej Młodzik, pomysłodawca akcji.

Szczecinianie będą mogli zasiąść w popularnych "wioślarzach" jutro od 9 do 19 w Centrum Handlowym Galaxy w Szczecinie.

Nielegalne jaskinie hazardu na szczecińskim Prawobrzeżu. Funkcjonariusze musieli wejść siłą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE