Bieg Niepodległości Szczecin

i

Autor: Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia

Szczecin aktywnie uczci Święto Niepodległości i pobiegnie 11 listopada

2020-10-14 10:43

Dobre wiadomości dla szczecińskich fanów sportu. Mierzący 5 km bieg niepodległości ma się odbyć, mimo wprowadzenia żółtej strefy w całym kraju.

Zmianą w tegorocznym biegu jest to, że zawodnicy wystartują w dwóch turach po 250 osób. Na chwilę obecną biegniemy, mówi Celina Wołosz z Żeglugi Szczecińskiej.

- Na bieżąco monitorujemy i sprawdzamy wszelkie zmiany zachodzące w obostrzeniach i wytycznych sanitarnych, związanych z organizacją imprez sportowych, w związku z pandemią koronawirusa. Obecnie nic nie wskazuje na to, aby III Szczeciński Bieg Niepodległości, miał zostać odwołany. Zapisy więc cały czas trwają. Warto pamiętać, że do 16 października mamy tańszą pulę pakietów startowych. Później ta cena wzrośnie.

Zapisy na szczeciński bieg niepodległości potrwają do 5 listopada. Szczegóły, w tym trasę zawodów, znajdziecie na stronie internetowej Żeglugi Szczecińskiej.

Eksplozja 5-tonowej bomby z czasów II Wojny Światowej "Tallboy"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE