Chłopaki do wzięcia

Sylwia miała zostać dziewczyną Elvisa. Co dzisiaj słychać u siostry "Kampio"?

2024-02-29 14:08

Kamil "Kampio" był jedną z największych gwiazd programu "Chłopaki do wzięcia". Równie popularna okazała się jego siostra Sylwia, którą w pewnym momencie swatano z popularnym "Elvisem". Zobaczcie, co dzieje się aktualnie u Sylwii. Czy znalazła szczęście?

Sylwia z "Chłopaków do wzięcia" - kim jest? 

Sylwia Piotrowska pojawiła się w programie "Chłopaki do wzięcia" za sprawą swojego brata Kamila "Kampio". Kobieta dała się poznać, jako niezwykle sympatyczna osoba, która nie boi się kamery. Sylwia szybko stała się ulubienicą widzów, za sprawą jej otwartości i romansu... z popularnym Elvisem! Niestety to jej brat odniósł większy sukces w programie i aktualnie jest ojcem dwójki dzieci. Czy Sylwii udało znaleźć się miłość? 

Romans Sylwii i Elvisa z "Chłopaków do wzięcia" 

Sylwia została zaprezentowana w programie przez swojego brata Kamila, który pokazał widzom całą rodzinę. Sylwia przez wielu była upatrywana, jako idealna kandydatkę na żonę dla innego uczestnika programu, "Elvisa". Mężczyzna był uważany za niezwykle przystojnego, ale niestety poza kilkoma spotkaniami, nic nie wyniknęło z tej relacji. 

Po latach okazało się, że Sylwia znalazła nowego partnera. Telewizyjna gwiazda pokazywała na swoim TikToku swojego wybranka, a na jej palcu miał się znaleźć zaręczynowy pierścionek! Niestety aktualnie konto kobiety jest prywatne i nie możemy sprawdzić, czy wciąż pozostaje w związku ze swoim ukochanym.

Sylwia Piotrowska próbowała podbijać internet

Niedawno pisaliśmy o wygibasach Kariny Koch na TikToku. Swoich sił na popularnym portalu próbowała również Sylwia. Kobieta dała się poznać jako niezwykle odważna i nie wstydząca się swojego działa. Internautom pokazywała m.in. układy taneczne oraz swoje zdolności wokalne. Niestety Sylwia nie udziela się już na mediach społecznościowych. Jej ostatnie zdjęcie opublikowane na Instagramie pochodzi z 2018 roku. To właśnie wtedy chwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. 

Czy kiedykolwiek usłyszymy jeszcze o Sylwii i jej bracie Kamilu? Czas pokaże. Takie powroty zdarzały się jednak nie raz i wierzymy, że tym razem będzie podobnie.