Studenci

i

Autor: Unsplash

Studencie! W byciu naukowcem pomoże Ci Uniwersytet Szczeciński

2021-04-01 20:03

Strefa Nauki, bo tak nazywa się nowy projekt szczecińskiej uczelni, to cykl warsztatów, który wskaże, jak zaplanować swoją karierę naukową.

Z racji obostrzeń, wszystko odbywać się będzie online - mówi Magdalena Koziara, pełnomocnik rektora ds. inicjatyw proinnowacyjnych Uniwersytetu Szczecińskiego. Warsztaty będą prowadzone przez nauczycieli akademickich i naukowców chcących wspomóc studentów swoją wiedzą i doświadczeniem. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak napisać interesujący artykuł naukowy, usłyszą o strategii efektywnego upowszechniania wyników badań oraz nauczą się zarządzać projektem naukowym.

Poza warsztatami, projekt zakłada również stworzenie stref nauki w Domach Studenckich Uniwersytetu Szczecińskiego. Będą to pokoje, w których studenci będą mogli swobodnie się uczyć i przygotować się do zajęć. 

Warsztaty odbywać się od kwietnia do maja w trybie zdalnym. Rejestracja trwa tylko do 7 kwietnia.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Na którym kontynecie leżą te miasta?

Pytanie 1 z 10
Na jakim kontynencie leży Moskwa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE