jesień

i

Autor: Paweł Czyżewski

Środek tygodnia w Szczecinie będzie stał pod znakiem chmur i przelotnych opadów [PROGNOZA POGODY]

2021-11-24 5:21

Aura nie będzie się dziś różniła szczególnie od tego, co widzieliśmy za oknami w ostatnim czasie. Na niebie będą przeważały chmury, a termometry wskażą wartości podobne do tych, które towarzyszą nam od kilku tygodni.

Maksymalne wartości, jakie zobaczymy dziś na szczecińskich miernikach temperatury to 7 stopni Celsjusza. Jak to jednak zwykle bywa o tej porze roku, odczuwać będziemy zdecydowanie większy chłód. Wybierając więc kurtkę, warto mieć to na uwadze.

Choć deszczu, jako takiego, dziś się nie spodziewamy, to życie może nam uprzykrzać lekka mżawka, która może także powodować słabszą przyczepność na dogach. Ciśnienie w Szczecinie przez cały dzień będzie znajdowało się na stabilnym i umiarkowanym poziomie, jednak pogoda raczej negatywnie będzie wpływała na nasze samopoczucie. Mimo wysokich wartości na barometrach, kawa i tak może okazać się niezbędna. 

Ten widok wkrótce przejdzie do historii. "Torowa rewolucja" rusza na Pomorzanach i w centrum Szczecina

Co wiesz o szczecińskich "dźwigozaurach"?

Pytanie 1 z 7
Zabytkowe żurawie portowe zwane "dźwigozaurami" zostały zbudowane:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE