Sprawdź prognozę pogody na ostatni piątek przed wakacjami

2022-06-24 5:33
pogoda Szczecin
Autor: Julia Nogalska

Zakończenie roku szkolnego w szczecińskich szkołach będzie przebiegało w naprawdę gorącej atmosferze. Z jednej strony będą ją oczywiście podgrzewały emocje związane z początkiem wakacji, a z drugiej bardzo wysokie temperatury, jakie zanotują dziś szczecińskie termometry.

Tuż po wschodzie słońca wartości te wynosiły 18 stopni Celsjusza. W najgorętszym momencie dnia słupki rtęci przekroczą "30". Pamiętajmy więc o piciu dużej ilości wody. Nakrycia głowy i okulary przeciwsłoneczne również będą bardzo przydatne, bo na niebie zobaczymy dziś jedynie błękit i promienie słońca. O zachmurzeniu - i tym samym o opadach deszczu - nie może dziś być mowy. 

W pierwszy weekend wakacji pogoda będzie bardzo dopisywała. Najbliższe dni upływać będą pod znakiem wysokich temperatur i typowo letniej aury, a za oknami będziemy obserwowali warunki bliźniaczo podobne do tych dzisiejszych. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE