Targi Dobrych Pracodawców

i

Autor: Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego

Spotkanie z potencjalnym pracodawcą może być czystą przyjemnością

2023-03-27 16:21

Dobrym przykładem tego są "Targi Dobrych Pracodawców " organizowane przez Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego. Odbędą się one w szczecińskim Hotelu Novotel, 30 marca.

To nie są klasyczne "targi pracy"

Oprócz spotkania z wystawcami dowiecie się tutaj jak napisać CV (CV POINT) czy jak powinna przebiegać rozmowa kwalifikacyjna, a na tym nie koniec:

- Targi Dobrych Pracodawców, już sama nazwa pokazuje, że w roli głównej jest spotkanie dwóch osób. Pracodawcy z potencjalnym pracownikiem, więc to nie tylko rozmowa o ofercie pracy. Tu pracodawcy podmiotowo pokazują się, prezentują, zachęcają też do współpracy. - tłumaczy Anna Kornacka prezeska zarządu Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego.

Poznacie także oferty z Niemiec

- Pojawiają się wystawcy z Euroregionu, którzy to myślą o inwestowaniu w naszym mieście i regionie. Budują też oferty typu, "Mieszkaj w Szczecinie - Pracuj w Niemczech". - dodaje Anna Kornacka.

CV POINT

W punkcie przede wszystkim pracownicy będą miały szansę spotkać się z osobami, które na co dzień przeglądają setki, jeśli nie tysiące CV. W związku z tym szybko będą w stanie wyłapać jakiekolwiek błędy i wskazać co zrobić lepiej, by odnieść sukces na rynku pracy. - mówi Katarzyna Raczkowska, specjalistka ds. HR.

Targi Dobry Pracodawców potrwają od godziny 10 do 16.​

Targi Dobrych Pracodawców
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE