Sport: Nowa strefa dla kibiców Pogoni Szczecin - tym razem w wersji mobilnej

2020-11-18 14:54 Rafał Ceglarek
Nowa aplikacja dla kibiców Pogoni Szczecin
Autor: Materiały prasowe - Pogoń Szczecin S.A.

W czasie pracy zdalnej, pracownicy klubu piłkarskiego Pogoń Szczecin, wymyślili, że chcą stworzyć mobilną platformę dla kibiców Dumy Pomorza. Po wielu miesiącach, udało się stworzyć oficjalną aplikację mobilną, którą już teraz możecie znaleźć w internecie.

Przede wszystkim aplikacja ma służyć jako uzupełnienie głównej strony, a więc znajdziemy w niej dostęp do aktualnych materiałów tworzonych przez klub, a także terminarz, tabele oraz statystki Pogoniarzy. Nowością dla kibiców może być sekcja, w której będą mogli publikować swoje przemyślenia, zdjęcia oraz wideo związane ze szczecińskim klubem. 

Jest też wyjątkowa funkcja, która za razem może wesprzeć klub. Wraz z partnerami został uruchomiony program lojalnościowy, dzięki któremu kibice robiąc zakupy w wybranych sklepach, bezpośrednio współfinansują cel związany ze szczecińskim klubem. Na pierwszy ogień idzie profesjonalny sprzęt analityczny dla formacji młodzieżowych, która pozwoli wnieść przygotowanie młodych adeptów na wyższy poziom. Według zapowiedzi rzecznika klubu, Krzysztofa Uflanda, będzie można pomóc w stworzeniu muralu na stadionie czy wyposażyć szatnie dla najmłodszych zawodników Pogoni.

Z radością mogę poinformować, że aplikacja dla kibiców jest darmowa i dostępna na dwie najpopularniejsze platformy z aplikacjami mobilnymi. Wkrótce ogłosimy o wiele więcej funkcji, z których kibice, mam nadzieję, będą bardzo zadowoleni - dodaje rzecznik szczecińskiego klubu. 

Trening 3x dziennie {EFEKTY} | ESKA XD - Fit vlog #9