Marcin Sylla

i

Autor: Materiały prasowe Stalpro Błyskawica Szczecin

Błyskawiczna rewolucja u szczecińskich siatkarzy. Trener odchodzi, ale zostaje

2021-01-13 13:31

Mateusz Sylla nie będzie już szkoleniowcem Stalpro Błyskawicy Szczecin. Jednak decyzją zarządu pozostanie w sztabie, ale tym razem na stanowisku drugiego trenera. Kiedy poznamy nazwisko jego następcy?

Sama decyzja była nagła i niespodziewana. Jak powiedział Sylla w rozmowie z Radiem Eska: - Zwolnienie z funkcji trenera pierwszego zespołu oczywiście boli, tym bardziej, że było kompletnie niespodziewane. Zasłużone, czy nie - nie chce teraz tego oceniać. Zarząd klubu podjął taką decyzję i muszę ją zaakceptować.  

Przypomnijmy, że trener Sylla był historycznym, pierwszym trenerem szczecińskiej Błyskawicy. Jak wspomina ten czas?

- Z pracy pierwszego trenera chce zapamiętać tylko te dobre wspomnienia. Nie ma co już analizować, co zrobiłem źle, bo to już historia. Przed nami teraz 6 spotkań rundy zasadniczej i musimy się teraz skoncentrować, aby zdobyć jak największą ilość punktów - mówi Sylla.

Według zapewnień władz klubu nazwisko nowego szkoleniowca poznamy wkrótce. Bardzo prawdopodobne, że już w najbliższy weekend poprowadzi zespół w spotkaniu z SMS-em Police.

Do Stalpro Błyskawicy w ostatnich dniach dołączyli były reprezentant Polski Marcin Wika oraz białoruski rozgrywający Jenia Nazarov.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Elewacja Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie budzi emocje. To jednak nie ostateczny efekt
Sonda
Cieszysz się, że pada śnieg?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE