pogoda Szczecin

i

Autor: Alicja Wirwicka

Śnieżna końcówka tygodnia w Szczecinie [PROGNOZA POGODY]

2021-12-10 5:19

Od wczoraj w naszym mieście sypie śnieg, a krajobraz mocno się zabielił. Dziś przez cały dzień spodziewamy się kolejnych opadów białego puchu, więc piątkowe popołudnie śmiało można zarezerwować na szaleństwo na sankach

Śnieżna pokrywa utrzyma się dzięki ujemnym temperaturom, które dziś będą towarzyszyły mieszkańcom Szczecina. Dopiero późnym popołudniem, termometry w stolicy Pomorza Zachodniego wskażą wartości niewiele powyżej zera. Cały czas będzie jednak padał śnieg, więc o brak puchu na ulepienie bałwana nie powinniśmy narzekać. 

Ciśnienie będzie się dziś utrzymywało na dość niskim poziomie, więc mocniejsza kawa może zdecydowanie pomóc przetrwać dzisiejszy dzień w pracy. Pogoda jednak nie powinna mieć większego wpływu na nasze samopoczucie. 

Dziś obchodzimy światowy dzień futbolu. A jak wiadomo ze wszystkich nieistotnych rzeczy w życiu, to właśnie futbol jest tą najistotniejszą. 

Jaskinia hazardu w centrum Szczecina. Opuszczony lokal miał nie wzbudzać podejrzeń
Sonda
Jak Ci się mieszka w Szczecinie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE