Samochód zderzył się z pociągiem pod Wałczem. Jedna osoba poszkodowana

i

Autor: Facebook/Wałecki Klub Miłośników Kolei

Wypadek

Samochód zderzył się z pociągiem pod Wałczem. Jedna osoba poszkodowana

Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu samochodu osobowego z pociągiem, do którego doszło w piątek, 31 marca, w Strącznie pod Wałczem. Ruch pociągów na linii Piła - Stargard został wstrzymany.

Samochód zderzył się z pociągiem pod Wałczem

Jedna osoba została lekko poszkodowana w zderzeniu samochodu osobowego z pociągiem w Strącznie pod Wałczem. O zdarzeniu poinformował w piątek, 31 marca, rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP mł. bryg. Tomasz Kubiak.

- Do wypadku doszło na jednotorowym szlaku Wałcz - Kalisz, na linii kolejowej między Piłą a Stargardem - przekazał Polskiej Agencji Prasowej Bartosz Pietrzykowski z zespołu prasowego PKP PLK. Samochód osobowy zderzył się z pociągiem PKP Intercity relacji Lublin Główny - Szczecin Główny.

Ruch pociągów na linii Piła - Stargard został wstrzymany. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

- Pasażerowie w pociągach i na stacjach są informowani o bieżącej sytuacji, można się z nią także zapoznać na stronie i w aplikacji portalpasazera.pl - powiedział Pietrzykowski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE