transport

Rozkład jazdy PKP dla Stacji Szczecin Główny. Wracają wakacyjne pociągi, a inne zmienią trasy!

2023-06-09 15:01

Zbliża się letnia zmiana rozkładu jazdy PKP. W Szczecinie Głównym sporo się zmieni. Pojedzie nawet dodatkowy, wakacyjny pociąg do Zakopanego! Zobaczcie, jak będzie wyglądał letni rozkład jazdy PKP dla stacji Szczecin Główny.

Rozkład jazdy PKP dla Szczecina Głównego

Już od 11 czerwca 2023 roku wchodzi nowy, letni rozkład jazdy. W związku z remontami, część pociągów ze Świnoujścia jadących do Krakowa czy nawet Warszawy, omija stację Szczecin Główny i staje tylko na stacji Szczecin Dąbie. Niektóre IC za to pojadą tylko do Warszawy Gdańskiej. Jest to związane z wielkim remontem stacji Warszawa Zachodnia.

W niektóre dni pasażerowie jadący do Rzeszowa Głównego pociągiem IC Górski mogą spodziewać się komunikacji zastępczej. Warto w rozkładzie jazdy patrzeć na poszczególne daty

Są też dobre wiadomości. IC Gryf będzie skomunikowany (możliwość przesiadki na autobus w Olsztynie Głównym) z Giżyckiem. Szczecinianie zyskają dzięki temu połączenie z Mazurami. Powrócił także IC Podhalanin, którym dojedziemy aż do Zakopanego. Jedynym minusem może okazać się trasa, która wiedzie przez Łobez, Białogard, Poznań.

Wielka podwyżka w PKP Intercity. Bilety kolejowe znów mocno zdrożeją

Zobacz rozkład jazdy dla Szczecina!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE