Rewolucji torowej w Szczecinie ciąg dalszy. Sprawdź, gdzie będą utrudnienia!

2021-01-21 12:03 Rafał Ceglarek
Informacja dla mieszkańców o możliwych utrudnieniach
Autor: paz

W ​sobotę 23 stycznia rozpocznie się druga część wielkiego remontu torowisk tramwajowych w Szczecinie. Będzie to kontynuacja prac na Niebuszewie, które rozpoczęły się 9 stycznia. Zarówno na kierowców, jak i pasażerów komunikacji miejskiej w tej okolicy czeka wiele zmian. Co i gdzie dokładnie się zmieni?

- W ramach kolejnego etapu prace prowadzone będą w dalszym ciągu na ulicy Kołłątaja na odcinku od ronda Giedroycia do Ronda Sybiraków oraz wzdłuż ul. Asnyka na odcinku od ronda Sybiraków do ul. Boguchwały. Dodatkowo wyłączony z ruchu zostanie pozostały odcinek ul. Asnyka do Dworca Niebuszewo, ul. Orzeszkowej na odcinku od ul. Kołłątaja do Asnyka oraz ul. Boguchwały - wymienia Hanna Pieczyńska, rzecznik spółki Tramwaje Szczecińskie.

Przypomnimy, że oprócz robót na Niebuszewie, "pomarańczowi" rozpoczną także pracę wzdłuż ulicy Matejki na odcinku od Piłsudskiego do placu Żołnierza Polskiego.

Z tego powodu, od 23 stycznia, swoje trasy zmienią autobusy 70, C oraz H, a także tramwaj numer 1. Specjalnie rozkłady jazdy znajdziecie na stronie ZDiTM-u.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl.

Nadchodzi nowa Skoda i Mercedes | ESKA XD - Prosto z salonu #14