ranczo

i

Autor: AKPA

quiz

Quiz. Dopasuj aktora do bohatera "Ranczo". Wiesz kogo grał Cezary Żak?

2024-02-22 8:25

Ranczo to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Wilkowyje przez długi czas były na ustach prawie każdego Polaka. Losy Lucy Wilskiej czy wójta Kozioła najpierw gromadziły miliony ludzi przed telewizorami, a obecnie na Netflixie. Jednak czy potraficie dopasować nazwisko aktora do granego przez niego bohatera w "Ranczo"? Sprawdź się w tym quizie.

Ranczo od dekad podbija polskie domostwa. Regularnie w TVP Seriale można obejrzeć powtórki serialu. Wejście Ranczo na Netflix też zwiększyło jego popularność. Pojawiły się nawet plotki o tym, że Ranczo mogło wrócić. Jednak przez m.in. ówczesną władzę, pomysł wstrzymano Wiele też zmieniła śmierć Pawła Królikowskiego.

Już od samego początku serial gromadził miliony Polaków przed telewizorami. Nic dziwnego, stereotypowe pokazanie Polaków czy np. Amerykanów bawiło. Wybitna obsada aktorka też swoje robiła, tak samo jak najlepszy czas antenowy w telewizji.

Jednak jak się okazuje, Wilkowyje skrywają też mieć pewne tajemnice. Bo nimi można nazwać poszczególne nazwiska aktorów. Dlatego dziś mamy dla was wybitnie trudny quiz - dopasujcie nazwisko aktora do roli granej w "Ranczo". Ostrzegamy, niektóre pytania są podchwytliwe! Ale wierzymy w waszą wybitnie dobrą pamięć. Powodzenia

Quiz. Dopasuj aktora do roli w "Ranczo". Wiesz kogo grał Cezary Żak?

Pytanie 1 z 20
Ilona Ostrowska w serialu "Ranczo" grała

Ranczo - obsada serialu po latach. Kto zmienił się najbardziej?

Aktorzy z serialu Ranczo po latach. Nie do wiary jak bardzo się zmienili!
Listen on Spreaker.