Pogoń Szczecin

i

Autor: Pogoń Szczecin

Przy pełnym stadionie Portowcy powalczą o 3 punkty w hicie kolejki

2023-01-26 16:50

W sobotę, o godzinie 17:30, Pogoń Szczecin zagra na wyjeździe z Widzewem Łódź ​w ramach rozgrywek polskiej Ekstraklasy. To pojedynek bezpośrednich rywali w tabeli. Zarówno Pogoń, jak i Widzew do tej pory uzbierały 29 oczek w lidze.

Jak podkreśla Jens Gustafsson, trener Pogoni Szczecin, jego zespół jest przygotowany do tego meczu:

- Nasz zespół wygląda bardzo dobrze, piłkarze są pewni siebie i są solidnie przygotowani. Prawdopodobnie mogą być już zmęczeni powtarzaniem przeze mnie uwag dotyczących tempa i intensywności, ale teraz w końcu wyglądamy tak, jak chcieliśmy wyglądać. Wiemy, że jedziemy na Widzew, do mocnego przeciwnika, gdzie będzie fantastyczna atmosfera. Jest to fajne wyzwanie, na które czekamy.

W meczu z Widzewem z powodu kontuzji nie zobaczymy nowego nabytku Portowców, Linusa Wahlqvista. Ma być on gotowy do gry, dopiero po następnym spotkaniu, ze Śląskiem Wrocław.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE