głos portowców

i

Autor: redakcja

GŁOS PORTOWCÓW W RADIU ESKA

Przed nami wyjazd na stadion przy ulicy Bułgarskiej

2023-03-27 18:27

Pogoń Szczecin zagra w niedzielę z Lechem Poznań. Naprzeciwko siebie staną zespoły, które biją się o podium. Czy Pogoń wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji?

Co w następnym odcinku?

Mecz z Lechem Poznań nie będzie należał do łatwych, pomimo gry w Europie, Kolejorz wciąż bije się o 3. miejsce na krajowym podwórku. Portowcy mają dwa cele na te spotkanie. Muszą pokazać, że mecz z Koroną Kielce to był wypadek przy pracy oraz że chcą w dalszym ciągu utrzymać się w czubie tabeli. Porozmawiamy też o Danijelu Loncarze, który powinien być gotowy na to spotkanie.

Głos Portowców. Gdzie nas słuchać?

Głos Portowców to audycja przygotowana przez Bartosza Ślusarskiego, Adama Krokowskiego i Łukasza Fechnera z portalu DumaPomorza.pl oraz dziennikarza ESKI Szczecin Mateusza Rzepeckiego. W każdym odcinku rozmawiamy o bieżących wydarzeniach dotyczących Pogoni Szczecin. Kolejny odcinek we wtorek w Lokalnym Magazynie po 22 na antenie Radia ESKA Szczecin. Słuchajcie nas od środy na naszych serwisach podcastowych oraz w aplikacji Radio ESKA.

Polecany artykuł:

Czas na kolejny ligowy klasyk!
Listen to "Pogoń Szczecin traci kolejne punkty przed własną publicznością!" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE