Targi Edukacyjne Edu Day

i

Autor: Materiały oranizatora

Przed nami kolejna edycja Targów Edukacyjnych EDU DAY w Szczecinie i regionie

2022-04-11 10:51

Już 20 i 21 kwietnia, odbędą się dwie edycje Targów Edukacyjnych Edu Day, kolejno w Stargardzie i Szczecinie. Organizatorzy powracają do w tym roku do formuły stacjonarnej.

Targi EDU DAY to znane wydarzenie na mapie edukacyjnego Pomorza. Od grudnia 2015 roku impreza odbywała się już 22 razy w łącznie 6 miastach Pomorza. Każda z edycji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem szkół, nauczycieli, a przede wszystkim samych uczniów.

Organizowane Targi mają być miejscem wzajemnej komunikacji pomiędzy uczelniami wyższymi, a wymagającą młodzieżą, która wciąż ma więcej pytań aniżeli odpowiedzi. To dla nich niepowtarzalna okazja, by porozmawiać z przedstawicielami Uczelni Wyższych, dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnych trendów w edukacji i na rynku pracy, zasięgnąć porad ekspertów czy obrać swój życiowy cel dzięki rozmowie z doradcą zawodowym.

- Edu Day Stargard 20.04. w godzinach 10-14, Aula przy Zespole Szkół nr 1, ul. Park 3 Maja 2

- Edu Day Szczecin 21.04. w godzinach 10-14, Sala sportowa przy Technikum Ekonomicznym (byłe ZS3), ul. Sowińskiego 1

Sedno Sprawy - Michał Woś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE