Prokuratura bada sprawę morderstwa w Szczecinie. Nie żyje mieszkaniec Drawska Pomorskiego

2021-01-15 15:06
Ciało znaleziono w jednym z mieszkań na Niebuszewie
Autor: Domin

W jednym z mieszkań na szczecińskim Niebuszewie policja znalazła ciało zamordowanego mężczyzny. Sprawca został już zatrzymany. Prokuratura wyjaśnia okoliczności, które doprowadziły do śmierci mieszkańca Drawska Pomorskiego.

Od początku roku rodzina nie mogła skontaktować się z 34-letnim mężczyzną. Gdy poszukiwania nie przyniosły efektów, zawiadomiono policję. Funkcjonariusze znaleźli ciało mężczyzny w jego mieszkaniu na szczecińskim Niebuszewie. Został zamordowany, a sprawcę udało się szybko ustalić i zatrzymać. Jak informuje szczecińska prokuratura, przyznał się już do stawianych zarzutów. 

- Ciało mężczyzny zostało znalezione w workach. Sprawca zadał liczne rany kłute i kłuto-cięte - mówi Alicja Macugowska-Kyszka, rzecznik prasowy szczecińskiej prokuratury.

Za morderstwo grozi od 8 do 25 lat pozbawienia wolności lub kara dożywocia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl.

ESKA XD #014
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE