Prognoza pogody dla Szczecina na poniedziałek 13.09.

2021-09-13 5:34
chmury
Autor: Edyttka1388/Pixabay.com

Nowy tydzień przywitał nas przyjemnymi, ale niezbyt wysokimi temperaturami. W ciągu najbliższych dni możemy spodziewać się większej ilości chmur i opadów. Dziś na szczęście parasolki nie będą nam niezbędne.

Choć ciemniejszych obłoków nad naszymi głowami dziś na pewno nie zabraknie, padać z nich nie powinno. Przejaśnień możemy się natomiast spodziewać po południu, kiedy to słońce zacznie przejmować dominację na szczecińskim niebie. 

W najcieplejszym momencie dnia termometry w naszym mieście pokażą 19 stopni Celsjusza. Ciśnienie z kolei przez cały dzień będzie na stabilnym i umiarkowanym poziomie. Batometry pokażą maksymalnie 1018 hPa. Warunki biometeo będą korzystne, więc na złe samopoczucie wywołane pogodą nie powinniśmy dziś narzekać. 

13 września obchodzimy wyjątkowe - zwłaszcza dla przedstawicieli płci męskiej - święto. Dziś mamy dzień całowania chłopaków w usta. Na buziaka zasługują dziś w szczególności Filip oraz Jan Chryzostom, którzy 13 września świętują urodziny. 

Nowe dzieło ozdobiło pustą ścianę na szczecińskich Pomorzanach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE