Poznański artysta Kawu zatrzymany przez kibiców Pogoni Szczecin!

i

Autor: Twitter/Ultras Pogoń Szczecin

Piłka nożna

Poznański artysta Kawu zatrzymany przez kibiców Pogoni Szczecin!

2023-10-01 12:15

Poznański artysta Kawu zasłynął z malowania na stadionach rywali Lecha Poznań koziołka. Ta szuka nie udała mu się w Szczecinie, gdzie sugerując się nagraniem zamieszczonym przez kibiców Pogoni Szczecin, został on schwytany. Artysta musiał wypowiedzieć do kamery kilka słów.

Na profilu na Facebooku szczecińskich Ultrasów - Ultras Pogoń Szczecin, pojawił się krótki filmik, na którym widać grupę mężczyzn, jednym z nich ma być poznański artysta uliczny Kawu.

Artysta został złapany przez kibiców prawdopodobnie przy próbie namalowania Koziołka na murach stadionu Pogoni. Przypomnijmy, iż tego typu malunki pojawiły się już na innych stadionach. Nie tak dawno został ona namalowany na stadionie warszawskiej Legii. Tym razem jest jednak inaczej.

Kawu miał zostać zatrzymany przez kibiców Pogoni - tak twierdzą kibice w swoich mediach społecznościowych. Na nagraniu widać mężczyznę, jednym z nich ma być właśnie Kawu, który mówi: „Pogoń Szczecin niezwyciężona, koziołek spi***ala do Pacanowa”. 

Warto jednak zaznaczyć, iż nie ma potwierdzenia, że na nagraniu to faktycznie Kawu z Poznania. Jego tożsamość nie jest znana, a więc trudno ocenić wiarygodność materiału który został zamieszczony w sieci.

Mecz Pogoń Szczecin - Lech Poznań już dzisiaj (1 października) o godzinie 17:30.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Poznański artysta Kawu zatrzymany przez kibiców Pogoni Szczecin!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE