głos portowców

i

Autor: redakcja

GŁOS PORTOWCÓW W RADIU ESKA

Portowcy rozbijają Pasy - czas na dwa trudne spotkania

2023-09-25 12:38

Pogoń Szczecin gładko poradziła sobie w Krakowie, gdzie pokonali Cracovię 5:1. Cieszyć może postawa nie tylko stałych graczy Portowej jedenastki, ale także młodych graczy. Przed Dumą Pomorza dwa ważne i ciężkie mecze.

CO W NASTĘPNYM ODCINKU?

Czy dwie ostatnie wygrane, to sygnał, że projekt Jensa Gustafssona ma dalej sens? Forma środkowych pomocników Pogoni Szczecin. Kamil Grosicki w końcu się przełamał. Mecze z Legią i Lechem - czy jest szansa na 6 punktów?

Głos Portowców. Gdzie nas słuchać?

Głos Portowców to audycja przygotowana przez Łukasza Fechnera, Bartosza Ślusarskiego, Adama Krokowskiego z portalu DumaPomorza.pl oraz dziennikarza ESKI Szczecin Mateusza Rzepeckiego. W każdym odcinku rozmawiamy o bieżących wydarzeniach dotyczących Pogoni Szczecin. Słuchajcie nas we wtorek na naszych serwisach podcastowych oraz w aplikacji Radio ESKA.

Listen to "Pogoń Szczecin odbija się od dna! Głos Portowców." on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE